Jak odinstalować 1BTC Ransomware: odinstalować 1BTC Ransomware użyciu metoda krok po kroku usuwania złośliwego oprogramowania

1BTC Ransomware: najnowszy wariant Dharma Ransomware

Atak 1BTC Ransomware lub LockCrypt Ransomware został szeroko rozpowszechniony w Internecie. Po zdobyciu próbki większość użytkowników uważa, że jest to nowe oprogramowanie ransomware. Właściwie ma rację, ale tylko częściowo oznacza, że nie jest całkowicie nowym oprogramowaniem ransomware. Właściwie to jego twórca zrobił to nowe oprogramowanie ransomware przy użyciu kodu źródłowego niesławnej rodziny Dharma Ransomware. Tak więc można go również zidentyfikować jako nowego członka rodziny Dharmy. Podobnie jak poprzedni członek Dharmy, prześladował wielu użytkowników systemu Windows i zarabiał na nich pieniądze online.

Uwaga dotycząca okupu 1BTC Ransomware

Szybka analiza Wyświetl na 1BTC Ransomware

 • Nazwa zagrożenia – 1BTC Ransomware
 • Wariant – Dharma Ransomware
 • Kategoria – Ransomware
 • Wpływ ryzyka – wysoki
 • Dotknięte komputery – Windows 32 i 64
 • Rozszerzenie pliku – .1BTC
 • Uwaga dotycząca okupu – FILES ENCRYPTED.txt
 • Adres kontaktowy – [email protected]

Działania wykonywane przez oprogramowanie 1BTC Ransomware na docelowych komputerach

Gdy komputer z systemem Windows zostanie zanieczyszczony 1BTC Ransomware, skanuje komputery użytkowników, a następnie lokalizuje pliki użytkownika, w tym pliki audio lub wideo, obrazy, bazy danych, dokumenty, pliki PDF i wiele innych. Po udanym szyfrowaniu plików powoduje to, że wszystkie pliki, których dotyczy problem, są niedostępne lub nie można ich otworzyć. Możesz łatwo zidentyfikować obiekty docelowe, ponieważ po szyfrowaniu modyfikuje nazwę plików docelowych, dodając rozszerzenie pliku .1BTC Ransomware. Gdy tylko zakończy procedurę szyfrowania plików, dostarczy informację o okupie i poprosi ofiarę o kontakt z jej twórcą za pośrednictwem adresu e-mail [email protected] Ale ekspert zawsze zalecał użytkownikom trzymanie się z dala od twórców 1BTC Ransomware. Aby odszyfrować wszystkie wartościowe pliki, możesz użyć kopii zapasowej, ale w przypadku, gdy chcesz zachować ich bezpieczeństwo przez dłuższy czas, musisz wybrać instrukcję usuwania 1BTC Ransomware natychmiast po zauważeniu jej szkodliwego objawu.

Sztuczki, aby uniknąć PC przeciwko 1BTC Ransomware

Od 1BTC Ransomware jest nowym oprogramowaniem ransomware, więc jego metoda propagacji jest obecnie nieznana. Ale po dogłębnej analizie eksperci ujawnili, że podobnie jak inne Dharma Ransomware, przenikają one do wnętrza maszyny w trybie cichym dzięki masowym kampaniom spamowym, fałszywym lub fałszywym aktualizacjom aplikacji, zainfekowanym urządzeniom peryferyjnym, pirackim lub fałszywym aktualizatorom oprogramowania, napędom do pobrania i wiele więcej. Aby zachować bezpieczeństwo systemu przed atakiem 1BTC Ransomware , musisz wybrać te wskazówki dotyczące bezpieczeństwa, w tym:

 1. Bądź uważny podczas surfowania po Internecie.
 2. Nie otwieraj masowych kampanii e-mailowych.
 3. Nigdy nie odwiedzaj żadnej nieznanej lub zhakowanej strony internetowej.
 4. Unikaj klikania nieznanych reklam.
 5. Regularnie przechowuj kopię zapasową zainstalowanej aplikacji lub pliku.

download

Pełne informacje techniczne o 1BTC Ransomware: Jak chronić swój komputer przed 1BTC Ransomware infiltracji

1BTC Ransomware Nie jest nieznany wirus świata już po tyle swoich spraw w roamingu na całym świecie sieje spustoszenie i terroryzują niewinnych użytkowników komputerów PC. Jego rodzaje mogą być nowo tworzących ale to pochodzenie jest stary. Ale kiedy przychodzi do posiadacza urodzenia RansomWare, Wszystko robi to samo zadanie. Oni ukradkiem wchodzi do systemu i przeprowadzenie shenanigans. 1BTC Ransomware Szyfruje wszystko i wszystkich przechowywanych w systemie i żądają okupu. Najpierw wkrada się niepostrzeżenie, a następnie blokuje komputer i zamrożenie komputera, chyba że spełniają swoje niezdrowe wymagania i zapłacić jej okup. To paskudne pasożytem przeraża użytkowników komputerów za pomocą ataku denial-of-service, która jest bardzo stara metoda wiktymizacji. Urządzenie i sieci zasób będzie niedostępny. Po upływie tego drapieżnika wykonanej szyfrowania plików, to wyskakuje komunikat na ekranie zaatakowanego komputera.

Ransomware_Lexsi

Komunikat ukazuje jego nieślubne wymagania. Najnowszy trend jest płacenie okupu w Bitcoin. Ten korzystny sposób płatności są niemal nie do wykrycia i zabezpiecza anonimowość oskarżonego, który Cię ukierunkowane. To długa droga od stwierdzenia, że ​​osoba, która zaatakowała systemu mają złe programy i są one po wyłudzanie pieniędzy od ciebie i korzystać z plików w systemie jako zakładnika, aby uzyskać to, co chcą. Nie płacą okup. Jak można zaufać pieniądze z tych samych hakerów, którzy manipulować, to dlaczego nie mogą powtórzyć to jeszcze raz? Hakerzy nie mają szacunku dla swojej wasze sprawy bezpieczeństwa. Płacąc można otworzyć zatrzask do drzwi, aby pozwolić im przeszkadzać w życiu prywatnym i sprawi, że ofiarą kradzieży tożsamości. 1BTC Ransomware Używa chytrość i przebiegłość kopać swoją drogę do ciebie systemu, który jest niepożądaną korespondencją, Freeware, nierzetelne stron i serwisów internetowych, uszkodzone linki. Usuń 1BTC Ransomware moment jego identyfikację.

Proste kroki, aby usunąć ręcznie 1BTC Ransomware

1BTC Ransomware Rzeczywiście jest zagrożeniem, które powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. Poniżej znajduje się kilka kroków ręcznych, które pomaga pozbyć 1BTC Ransomware

Metoda 1: 1BTC Ransomware Usunięcie z Panelu sterowania Windows 8

1. Wybierz Szukaj w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wpisz polecenie Panel sterowania.

Windows 8

2. Po wyświetleniu okna Panel sterowania, wybierz Odinstaluj 1BTC Ransomware w ramach programów i kliknij na nią.

Metoda 2: 1BTC Ransomware Usunięcie z panelu sterowania systemu Windows 7 / XP i Vista

1. Kliknij na przycisk Start z pomocą panelu zadań pulpitu

Windows XP

2. Gdy okna panelu sterowania pojawi wybierz opcję Odinstaluj program w sekcjach programu i kliknij na nim.

3. Kliknij zainstalowany w ramach programu oraz funkcji okna

Step 3

4. Wybierz 1BTC Ransomware i kliknij Uninstall

step 4

Dla systemu Windows 10

1. Kliknij przycisk Start Menu

Windows 10

2. Kliknij na systemie> Ustawienia

Windows 10 step 2

3. Kliknij przycisk Dodaj i funkcje w menu systemowym

Windows 10 step 3

4. Z listy wybierz 1BTC Ransomware i kliknij Odinstaluj Buttona

Windows 10 step 4

1BTC Ransomware od rejestru systemu Windows

1. Kliknij przycisk Uruchom edytor rejestru z MS i wybierz Uruchom

Step 1

2. Wpisz polecenie regedit w oknach Run i kliknij OK

Step 2

3. Lista wpisów rejestru pojawi się i sprawdzić program pod HEKY_LOCAL_MACHINE.. Jeśli widzisz nieznanych plików, wpisz nazwę programu z rozszerzeniem w polu wyszukiwania. Jeśli znajdziesz jakieś 1BTC Ransomware plików wyjmij go natychmiast.

Step3

download

1BTC Ransomware Usunięcie z Microsoft Edge

1. Kliknij przycisk More (…) -> Kliknij Ustawienia-> Gdy pasek adresu otwiera

MIcrosoft EDge 1

2. Wybierz określone PAGE- raz> opcje otwiera

EDge step 2

3. Wybierz bezpłatną infolinią> umieścić adres URL, aby zobaczyć domyślną stronę główną, a następnie kliknij przycisk Usuń

Edge step 3 image

1BTC Ransomware Usunięcie z Google Chrome

1. Przejdź do Chrome Przycisk Menu> Narzędzia> Rozszerzenia

google-chrome step1

2. Wybierz 1BTC Ransomware i inne związane programu i kliknij na śmieci Bin

1BTC Ransomware Usunięcie z Mozilla Firefox

Otwórz przeglądarkę Firefox Przycisk Menu> Wybierz Dodatki> Wybierz 1BTC Ransomware i inne związane programu kliknij przycisk Usuń, a.

Firefox step 1

1BTC Ransomware Usunięcie z Internet Explorer

1. Otwórz Internet Explorer kliknij przycisk Narzędzia, a następnie Add-on narzędzi i rozszerzeń

IE-Reset-Tools-Manager-addons-1

2. Wybierz 1BTC Ransomware i inne szkodliwe programy związane> kliknij usuń przyciski

Usunąć 1BTC Ransomware Używając Windows Scanner oprogramowaniem

1BTC Ransomware Jest to niebezpieczne infekcje, które mogą uszkodzić cały komputer poważnie. więc jest wysoce zalecane, aby użyć programu oprogramowanie skanera w systemie Windows, które usuwania zagrożeń takich jak 1BTC Ransomware w łatwy sposób bez wpływu na swój komputer. Jest to najprostszy sposób, aby pokonać z różnego rodzaju trudnościami, jakie napotyka ze względu na obecność w systemie. Chociaż powyższe instrukcja krok może również pomóc usunąć 1BTC Ransomware od komputera, ale to wymaga wiedzy technicznej. W tym przypadku program, oprogramowanie skanera w systemie Windows może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Program ten skaner jest dość prosty w obsłudze ze względu na jego przyjazny interfejs użytkownika, tak początkujący mogą również wykorzystywać go bardzo łatwo. Kiedy odwrócił się do tego oprogramowania usunie 1BTC Ransomware i związane z nim pliki z komputera za pomocą w kilka sekund. Program skaner nie tylko usunąć 1BTC Ransomware od komputera, ale także zwiększyć wydajność komputera i chroni komputer przed atakami w przyszłości. Został on nagrodzony kilkoma renomowanymi nagrodami. A zatem jest to pierwszy wybór do czynienia z wszelkiego rodzaju złośliwych działań wykonywanych przez złowrogą zagrożenia jak malware, spyware, wirusy itd.

Oferuje on doskonałą kompatybilność z wszystkich wersji systemu Windows i mogą być łatwo wykorzystane bez specjalistycznej wiedzy technicznej.

Efektywne funkcje Windows Scanner –

1. Program Skaner Okna zapewniają całkowite skanowanie komputera. To skanuje komputer i wykrywa 1BTC Ransomware oraz powiązane z nim pliki i usunąć je.

2. Program Skaner posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, które sprawiają, że nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

3. Program skaner jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows.

4. Program skaner systemu Windows zajmuje mniej zasobów systemowych. Tak więc, nie pozostawia żadnych negatywnych skutków na wydajność komputera i pracy z aplikacjami.

5. Jakość części za pomocą programu skanera jest to, że są automatycznie aktualizowane. Tak więc, nie trzeba pobierać i ponownie i ponownie zainstalować jego najnowszą wersję.

Użytkownik Przewodnik Do Usunąć 1BTC Ransomware Od Twój Zainfekowane PC

Krok 1: Na początku pobrać oprogramowanie z autoryzowanych stron internetowych, zainstalowanych, a następnie uruchomić i kliknij → “skanuj komputer teraz” opcja.

scanner-1

Krok 2: Po zakończeniu procesu skanowania została zakończona, a następnie kliknij opcję “→ Fix Selected”.

User Guide Step 1

Krok 3: “Spyware Help Desk”, funkcja pozwala zadać i uzyskać wszelkiego rodzaju systemu związanego z jej pomocy ekspertów technicznych związanych 1BTC Ransomware lub istniejące zagrożenia.

3-Spyware-HelpDesk

Krok 4: “System Guard” funkcja pomaga zapobiegać swój komputer przed atakami zbliżających się zagrożeń lub malware.

user guide step 4

Krok 5: “Network Sentry” Opcja pomocy w celu zapewnienia usługi, aby utrzymać sieć bezpieczna od złośliwych.

user guide step 5

Krok 6: W końcu “Scan Scheduler” obiekt jest używany, aby wykonać skanowanie komputera w zaplanowanym czasie.

user guide step 6

download

Zapobieganie Porady chronić komputer przed zainfekowaniem 1BTC Ransomware –

Ktoś mówi bardzo dobrze “Ostrożność jest lepsza niż leczyć”. utrzymując ten umysł, konieczne jest, aby zachować ostrożność podczas przeglądania Internetu i zainstalowanie dowolnego programu w systemie. Będąc uprzejmy można zmniejszyć możliwości ataku wirusa. Poniżej znajduje się kilka wskazówek zapobiegawczych, które należy wykonać w celu zapewnienia bezpieczeństwa komputera.

1. regularnie aktualizować system operacyjny i program antywirusowy.

2. Unikaj klikając na niechciane wyskakujące reklamy i złośliwych linków

3. Nie otwieraj załączników spamu bez świadomości

4. Zatrzymaj odwiedzenie niepewnych miejsc do oglądania wideo i filmów.

5. Włącz funkcję bezpiecznego przeglądania.