Jak odinstalować FTCODE Ransomware: odinstalować FTCODE Ransomware użyciu metoda krok po kroku usuwania złośliwego oprogramowania

FTCODE Ransomware: Nowy członek rodziny Ransomware

Obecnie stary PowerShell Ransomware powrócił na powierzchnię, aby zaatakować włoskich odbiorców o nazwie FTCODE Ransomware . To oprogramowanie ransomware jest całkowicie oparte na programie PowerShell, który blokuje pliki systemowe użytkownika bez pobierania i instalowania jakichkolwiek dodatkowych składników na komputerze użytkownika. Ponieważ należy do rodziny ransomware, więc po pomyślnej penetracji komputera postępuje zgodnie z procedurą szyfrowania plików. Tak, dobrze słyszałeś.

Uwaga dotycząca okupu FTCODE Ransomware

Będąc zarówno szkodliwym narzędziem do blokowania plików, jak i danych, blokuje obiekty generowane przez użytkowników, a także pliki, w tym obrazy, filmy, pliki audio, arkusze kalkulacyjne, dokumenty, pliki PDF itp. Po zablokowaniu plików zmieni nazwę oryginalnego pliku, dodając .ftcode rozszerzenie pliku, a następnie po upuszczeniu noty okupu o nazwie READ_ME_NOW.htm. Zobacz, jak wygląda nota okupu FTCODE Ransomware:

Podsumowanie FTCODE Ransomware

 • Nazwa – FTCODE Ransomware
 • Typ – wirus szyfrujący pliki, złośliwe oprogramowanie blokujące dane, oprogramowanie ransomware
 • Wpływ ryzyka – wysoki
 • Docelowy system operacyjny – komputer z systemem Windows
 • Podobne pliki ransomware .exo , M3gac0rtx Ransomware , Pack14 Ransomware itp.
 • Używane rozszerzenie – .ftcode
 • Uwaga dotycząca okupu – READ_ME_NOW.htm
 • Kwota okupu – Różni się, jeśli nie zapłacisz w terminie.
 • Odszyfrowanie pliku – możliwe

Typowe wektory infekcji FTCODE Ransomware

 • Wiadomości spamowe zawierające dokumenty oznaczone makrem.
 • Fałszywa lub piracka wersja oprogramowania systemowego.
 • Fałszywe aktualizacje istniejącej aplikacji.
 • W pakiecie shareware lub darmowe pakiety.
 • Zanieczyszczone urządzenia, witryny hazardowe, zestawy exploitów, źródła udostępniania plików P2P itp.

Szczegółowa informacja o okupie

Gdy tylko FTCODE Ransomware pomyślnie przeprowadzi procedurę szyfrowania, upuszcza plik HTML, w którym zespół cyber hakerów instruuje ofiarę, jak pobrać i zainstalować przeglądarkę TOR. Ponieważ procedura płatności tego oprogramowania ransomware jest przeprowadzana na portalu płatności opartym na TOR. W nocie okupu hakerzy wyraźnie stwierdzają, że musisz zapłacić opłatę okupową w wysokości 500 USD w ciągu pierwszych 3 dni od ataku ransomware. Ale w jakiś sposób, jeśli nie uiścisz opłaty za okup w przewidzianym czasie ostatecznym, koszt opłaty za okup zacznie się okresowo zwiększać. Tak to prawda. Opłata za okup wzrośnie w ten sposób:

 • Od 3 do 5 dni koszt okupu wzrasta do 2 500 USD
 • Od 5 do 10 dni musisz zapłacić około 5000 USD
 • Od 10 do 30 dni ataku FTCODE Ransomware musisz zapłacić 25 000 $.

Pomimo wszystkich twierdzeń, nie powinieneś ufać cyber-hakerom. Hakerzy FTCODE Ransomware nie zapewniają żadnej gwarancji oferowania klucza do odszyfrowywania plików, nawet płacąc żądaną opłatę za okup. Dlatego musisz postępować zgodnie z instrukcją usuwania FTCODE Ransomware, zamiast w to wierzyć.

download

Pełne informacje techniczne o FTCODE Ransomware: Jak chronić swój komputer przed FTCODE Ransomware infiltracji

FTCODE Ransomware Nie jest nieznany wirus świata już po tyle swoich spraw w roamingu na całym świecie sieje spustoszenie i terroryzują niewinnych użytkowników komputerów PC. Jego rodzaje mogą być nowo tworzących ale to pochodzenie jest stary. Ale kiedy przychodzi do posiadacza urodzenia RansomWare, Wszystko robi to samo zadanie. Oni ukradkiem wchodzi do systemu i przeprowadzenie shenanigans. FTCODE Ransomware Szyfruje wszystko i wszystkich przechowywanych w systemie i żądają okupu. Najpierw wkrada się niepostrzeżenie, a następnie blokuje komputer i zamrożenie komputera, chyba że spełniają swoje niezdrowe wymagania i zapłacić jej okup. To paskudne pasożytem przeraża użytkowników komputerów za pomocą ataku denial-of-service, która jest bardzo stara metoda wiktymizacji. Urządzenie i sieci zasób będzie niedostępny. Po upływie tego drapieżnika wykonanej szyfrowania plików, to wyskakuje komunikat na ekranie zaatakowanego komputera.

Ransomware_Lexsi

Komunikat ukazuje jego nieślubne wymagania. Najnowszy trend jest płacenie okupu w Bitcoin. Ten korzystny sposób płatności są niemal nie do wykrycia i zabezpiecza anonimowość oskarżonego, który Cię ukierunkowane. To długa droga od stwierdzenia, że ​​osoba, która zaatakowała systemu mają złe programy i są one po wyłudzanie pieniędzy od ciebie i korzystać z plików w systemie jako zakładnika, aby uzyskać to, co chcą. Nie płacą okup. Jak można zaufać pieniądze z tych samych hakerów, którzy manipulować, to dlaczego nie mogą powtórzyć to jeszcze raz? Hakerzy nie mają szacunku dla swojej wasze sprawy bezpieczeństwa. Płacąc można otworzyć zatrzask do drzwi, aby pozwolić im przeszkadzać w życiu prywatnym i sprawi, że ofiarą kradzieży tożsamości. FTCODE Ransomware Używa chytrość i przebiegłość kopać swoją drogę do ciebie systemu, który jest niepożądaną korespondencją, Freeware, nierzetelne stron i serwisów internetowych, uszkodzone linki. Usuń FTCODE Ransomware moment jego identyfikację.

Proste kroki, aby usunąć ręcznie FTCODE Ransomware

FTCODE Ransomware Rzeczywiście jest zagrożeniem, które powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. Poniżej znajduje się kilka kroków ręcznych, które pomaga pozbyć FTCODE Ransomware

Metoda 1: FTCODE Ransomware Usunięcie z Panelu sterowania Windows 8

1. Wybierz Szukaj w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wpisz polecenie Panel sterowania.

Windows 8

2. Po wyświetleniu okna Panel sterowania, wybierz Odinstaluj FTCODE Ransomware w ramach programów i kliknij na nią.

Metoda 2: FTCODE Ransomware Usunięcie z panelu sterowania systemu Windows 7 / XP i Vista

1. Kliknij na przycisk Start z pomocą panelu zadań pulpitu

Windows XP

2. Gdy okna panelu sterowania pojawi wybierz opcję Odinstaluj program w sekcjach programu i kliknij na nim.

3. Kliknij zainstalowany w ramach programu oraz funkcji okna

Step 3

4. Wybierz FTCODE Ransomware i kliknij Uninstall

step 4

Dla systemu Windows 10

1. Kliknij przycisk Start Menu

Windows 10

2. Kliknij na systemie> Ustawienia

Windows 10 step 2

3. Kliknij przycisk Dodaj i funkcje w menu systemowym

Windows 10 step 3

4. Z listy wybierz FTCODE Ransomware i kliknij Odinstaluj Buttona

Windows 10 step 4

FTCODE Ransomware od rejestru systemu Windows

1. Kliknij przycisk Uruchom edytor rejestru z MS i wybierz Uruchom

Step 1

2. Wpisz polecenie regedit w oknach Run i kliknij OK

Step 2

3. Lista wpisów rejestru pojawi się i sprawdzić program pod HEKY_LOCAL_MACHINE.. Jeśli widzisz nieznanych plików, wpisz nazwę programu z rozszerzeniem w polu wyszukiwania. Jeśli znajdziesz jakieś FTCODE Ransomware plików wyjmij go natychmiast.

Step3

download

FTCODE Ransomware Usunięcie z Microsoft Edge

1. Kliknij przycisk More (…) -> Kliknij Ustawienia-> Gdy pasek adresu otwiera

MIcrosoft EDge 1

2. Wybierz określone PAGE- raz> opcje otwiera

EDge step 2

3. Wybierz bezpłatną infolinią> umieścić adres URL, aby zobaczyć domyślną stronę główną, a następnie kliknij przycisk Usuń

Edge step 3 image

FTCODE Ransomware Usunięcie z Google Chrome

1. Przejdź do Chrome Przycisk Menu> Narzędzia> Rozszerzenia

google-chrome step1

2. Wybierz FTCODE Ransomware i inne związane programu i kliknij na śmieci Bin

FTCODE Ransomware Usunięcie z Mozilla Firefox

Otwórz przeglądarkę Firefox Przycisk Menu> Wybierz Dodatki> Wybierz FTCODE Ransomware i inne związane programu kliknij przycisk Usuń, a.

Firefox step 1

FTCODE Ransomware Usunięcie z Internet Explorer

1. Otwórz Internet Explorer kliknij przycisk Narzędzia, a następnie Add-on narzędzi i rozszerzeń

IE-Reset-Tools-Manager-addons-1

2. Wybierz FTCODE Ransomware i inne szkodliwe programy związane> kliknij usuń przyciski

Usunąć FTCODE Ransomware Używając Windows Scanner oprogramowaniem

FTCODE Ransomware Jest to niebezpieczne infekcje, które mogą uszkodzić cały komputer poważnie. więc jest wysoce zalecane, aby użyć programu oprogramowanie skanera w systemie Windows, które usuwania zagrożeń takich jak FTCODE Ransomware w łatwy sposób bez wpływu na swój komputer. Jest to najprostszy sposób, aby pokonać z różnego rodzaju trudnościami, jakie napotyka ze względu na obecność w systemie. Chociaż powyższe instrukcja krok może również pomóc usunąć FTCODE Ransomware od komputera, ale to wymaga wiedzy technicznej. W tym przypadku program, oprogramowanie skanera w systemie Windows może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Program ten skaner jest dość prosty w obsłudze ze względu na jego przyjazny interfejs użytkownika, tak początkujący mogą również wykorzystywać go bardzo łatwo. Kiedy odwrócił się do tego oprogramowania usunie FTCODE Ransomware i związane z nim pliki z komputera za pomocą w kilka sekund. Program skaner nie tylko usunąć FTCODE Ransomware od komputera, ale także zwiększyć wydajność komputera i chroni komputer przed atakami w przyszłości. Został on nagrodzony kilkoma renomowanymi nagrodami. A zatem jest to pierwszy wybór do czynienia z wszelkiego rodzaju złośliwych działań wykonywanych przez złowrogą zagrożenia jak malware, spyware, wirusy itd.

Oferuje on doskonałą kompatybilność z wszystkich wersji systemu Windows i mogą być łatwo wykorzystane bez specjalistycznej wiedzy technicznej.

Efektywne funkcje Windows Scanner –

1. Program Skaner Okna zapewniają całkowite skanowanie komputera. To skanuje komputer i wykrywa FTCODE Ransomware oraz powiązane z nim pliki i usunąć je.

2. Program Skaner posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, które sprawiają, że nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

3. Program skaner jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows.

4. Program skaner systemu Windows zajmuje mniej zasobów systemowych. Tak więc, nie pozostawia żadnych negatywnych skutków na wydajność komputera i pracy z aplikacjami.

5. Jakość części za pomocą programu skanera jest to, że są automatycznie aktualizowane. Tak więc, nie trzeba pobierać i ponownie i ponownie zainstalować jego najnowszą wersję.

Użytkownik Przewodnik Do Usunąć FTCODE Ransomware Od Twój Zainfekowane PC

Krok 1: Na początku pobrać oprogramowanie z autoryzowanych stron internetowych, zainstalowanych, a następnie uruchomić i kliknij → “skanuj komputer teraz” opcja.

scanner-1

Krok 2: Po zakończeniu procesu skanowania została zakończona, a następnie kliknij opcję “→ Fix Selected”.

User Guide Step 1

Krok 3: “Spyware Help Desk”, funkcja pozwala zadać i uzyskać wszelkiego rodzaju systemu związanego z jej pomocy ekspertów technicznych związanych FTCODE Ransomware lub istniejące zagrożenia.

3-Spyware-HelpDesk

Krok 4: “System Guard” funkcja pomaga zapobiegać swój komputer przed atakami zbliżających się zagrożeń lub malware.

user guide step 4

Krok 5: “Network Sentry” Opcja pomocy w celu zapewnienia usługi, aby utrzymać sieć bezpieczna od złośliwych.

user guide step 5

Krok 6: W końcu “Scan Scheduler” obiekt jest używany, aby wykonać skanowanie komputera w zaplanowanym czasie.

user guide step 6

download

Zapobieganie Porady chronić komputer przed zainfekowaniem FTCODE Ransomware –

Ktoś mówi bardzo dobrze “Ostrożność jest lepsza niż leczyć”. utrzymując ten umysł, konieczne jest, aby zachować ostrożność podczas przeglądania Internetu i zainstalowanie dowolnego programu w systemie. Będąc uprzejmy można zmniejszyć możliwości ataku wirusa. Poniżej znajduje się kilka wskazówek zapobiegawczych, które należy wykonać w celu zapewnienia bezpieczeństwa komputera.

1. regularnie aktualizować system operacyjny i program antywirusowy.

2. Unikaj klikając na niechciane wyskakujące reklamy i złośliwych linków

3. Nie otwieraj załączników spamu bez świadomości

4. Zatrzymaj odwiedzenie niepewnych miejsc do oglądania wideo i filmów.

5. Włącz funkcję bezpiecznego przeglądania.