Jak odinstalować Koko Ransomware: odinstalować Koko Ransomware użyciu metoda krok po kroku usuwania złośliwego oprogramowania

Koko Ransomware: Jedna z najgorszych infekcji ransomware

Koko Ransomware został również zidentyfikowany jako wirus KoKoKrypt, który należy do kategorii ransomware kryptograficznych. Nazwa tego oprogramowania ransomware jest oparta na adresie e-mail używanym przez jego twórców do kontaktowania się z ofiarami. Podobnie jak inne programy ransomware, rozprzestrzenia się w komputerze, a następnie przegląda pliki użytkownika i blokuje je skutecznie i szybko. W przypadku tego oprogramowania ransomware dotyczy to tylko plików systemowych Windows, dlatego naprawdę należy zachować ostrożność. Po wejściu do maszyny natychmiast zaczyna wykonywać notoryczne działania, a realizacja ich złych zamiarów oznacza wyłudzanie pieniędzy od ofiar. Musisz więc wybrać instrukcje usuwania Koko Ransomware po wykryciu jego wyglądu.

Usuń Koko Ransomware

Podsumowanie zagrożeń dla Koko Ransomware
Imię Koko Ransomware
Alias Koko Locker, wirus KoKoKrypt
Kategoria Crypto ransomware, Ransomware
Wpływ na ryzyko Wysoki
Dotknięte komputery Wszystkie wersje systemu operacyjnego Windows
Związane z Vault Ransomware , Verasto Ransomware , Nasoh Ransomware itp.
Rozszerzenie pliku .koko lub .kokolocker
Uwaga dotycząca okupu [random] -readme.txt
Adres e-mail [email protected] i [email protected]
Główny cel Koko Ransomware to najgorsza infekcja ransomware, która może zablokować pliki użytkowników, a następnie wyłudzić pieniądze od ofiary.
Usunięcie Możliwe, jeśli chodzi o całkowite usunięcie Koko Ransomware, przeskanuj komputer za pomocą skutecznego narzędzia Windows Scanner Tool.
Odzyskiwanie danych Możliwe, że jeśli pliki zostaną uszkodzone podczas usuwania Koko Ransomware, musisz użyć narzędzia skanera systemu Windows .

Wektor zakażenia Koko Ransomware

Należąc do najgorszej rodziny oprogramowania kryptograficznego, Koko Ransomware wybrał różne oszukańcze kanały, ale niektóre z najbardziej popularnych kanałów dystrybucji to:

  • Kampanie spamowe zawierające złośliwy załącznik.
  • Pobierz dowolny fałszywy lub niezaufany instalator oprogramowania.
  • Korzystanie z zanieczyszczonego lub zainfekowanego urządzenia.
  • Udostępnianie plików systemowych przez sieć udostępniania plików peer-to-peer.
  • Aktualizacja istniejącej aplikacji poprzez przekierowany link i wiele innych.

Instrukcja postępowania z Koko Ransomware

Koko Ransomware to naprawdę najgorsza infekcja ransomware, która nie musi nawiązywać połączenia z serwerem C&C, aby rozpocząć procedurę szyfrowania plików. To oprogramowanie ransomware wykorzystuje silny algorytm szyfrowania RSA i AES do blokowania plików, w tym baz danych, plików multimedialnych, wiadomości tekstowych, dokumentów Office itp., Czyniąc je niedostępnymi i uniemożliwiając im dostęp do plików. Jego pliki docelowe obejmują rozszerzenie .koko lub .kokolocker.

Po udanym szyfrowaniu upuszcza notatkę z okupem i prosi ofiary o wymianę 0,1 BTC na uzyskanie unikalnego klucza odszyfrowywania plików. Jednak nie ma gwarancji, że dostaniesz narzędzie deszyfrujące, nawet kontaktując się z programistami Koko Ransomware i płacąc opłatę za okup. Aby odzyskać swoje pliki, możesz użyć kopii zapasowej, ale aby zabezpieczyć pliki systemowe i dane przez dłuższy czas, musisz natychmiast postępować zgodnie z instrukcjami usuwania Koko Ransomware .

download

Pełne informacje techniczne o Koko Ransomware: Jak chronić swój komputer przed Koko Ransomware infiltracji

Koko Ransomware Nie jest nieznany wirus świata już po tyle swoich spraw w roamingu na całym świecie sieje spustoszenie i terroryzują niewinnych użytkowników komputerów PC. Jego rodzaje mogą być nowo tworzących ale to pochodzenie jest stary. Ale kiedy przychodzi do posiadacza urodzenia RansomWare, Wszystko robi to samo zadanie. Oni ukradkiem wchodzi do systemu i przeprowadzenie shenanigans. Koko Ransomware Szyfruje wszystko i wszystkich przechowywanych w systemie i żądają okupu. Najpierw wkrada się niepostrzeżenie, a następnie blokuje komputer i zamrożenie komputera, chyba że spełniają swoje niezdrowe wymagania i zapłacić jej okup. To paskudne pasożytem przeraża użytkowników komputerów za pomocą ataku denial-of-service, która jest bardzo stara metoda wiktymizacji. Urządzenie i sieci zasób będzie niedostępny. Po upływie tego drapieżnika wykonanej szyfrowania plików, to wyskakuje komunikat na ekranie zaatakowanego komputera.

Ransomware_Lexsi

Komunikat ukazuje jego nieślubne wymagania. Najnowszy trend jest płacenie okupu w Bitcoin. Ten korzystny sposób płatności są niemal nie do wykrycia i zabezpiecza anonimowość oskarżonego, który Cię ukierunkowane. To długa droga od stwierdzenia, że ​​osoba, która zaatakowała systemu mają złe programy i są one po wyłudzanie pieniędzy od ciebie i korzystać z plików w systemie jako zakładnika, aby uzyskać to, co chcą. Nie płacą okup. Jak można zaufać pieniądze z tych samych hakerów, którzy manipulować, to dlaczego nie mogą powtórzyć to jeszcze raz? Hakerzy nie mają szacunku dla swojej wasze sprawy bezpieczeństwa. Płacąc można otworzyć zatrzask do drzwi, aby pozwolić im przeszkadzać w życiu prywatnym i sprawi, że ofiarą kradzieży tożsamości. Koko Ransomware Używa chytrość i przebiegłość kopać swoją drogę do ciebie systemu, który jest niepożądaną korespondencją, Freeware, nierzetelne stron i serwisów internetowych, uszkodzone linki. Usuń Koko Ransomware moment jego identyfikację.

Proste kroki, aby usunąć ręcznie Koko Ransomware

Koko Ransomware Rzeczywiście jest zagrożeniem, które powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. Poniżej znajduje się kilka kroków ręcznych, które pomaga pozbyć Koko Ransomware

Metoda 1: Koko Ransomware Usunięcie z Panelu sterowania Windows 8

1. Wybierz Szukaj w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wpisz polecenie Panel sterowania.

Windows 8

2. Po wyświetleniu okna Panel sterowania, wybierz Odinstaluj Koko Ransomware w ramach programów i kliknij na nią.

Metoda 2: Koko Ransomware Usunięcie z panelu sterowania systemu Windows 7 / XP i Vista

1. Kliknij na przycisk Start z pomocą panelu zadań pulpitu

Windows XP

2. Gdy okna panelu sterowania pojawi wybierz opcję Odinstaluj program w sekcjach programu i kliknij na nim.

3. Kliknij zainstalowany w ramach programu oraz funkcji okna

Step 3

4. Wybierz Koko Ransomware i kliknij Uninstall

step 4

Dla systemu Windows 10

1. Kliknij przycisk Start Menu

Windows 10

2. Kliknij na systemie> Ustawienia

Windows 10 step 2

3. Kliknij przycisk Dodaj i funkcje w menu systemowym

Windows 10 step 3

4. Z listy wybierz Koko Ransomware i kliknij Odinstaluj Buttona

Windows 10 step 4

Koko Ransomware od rejestru systemu Windows

1. Kliknij przycisk Uruchom edytor rejestru z MS i wybierz Uruchom

Step 1

2. Wpisz polecenie regedit w oknach Run i kliknij OK

Step 2

3. Lista wpisów rejestru pojawi się i sprawdzić program pod HEKY_LOCAL_MACHINE.. Jeśli widzisz nieznanych plików, wpisz nazwę programu z rozszerzeniem w polu wyszukiwania. Jeśli znajdziesz jakieś Koko Ransomware plików wyjmij go natychmiast.

Step3

download

Koko Ransomware Usunięcie z Microsoft Edge

1. Kliknij przycisk More (…) -> Kliknij Ustawienia-> Gdy pasek adresu otwiera

MIcrosoft EDge 1

2. Wybierz określone PAGE- raz> opcje otwiera

EDge step 2

3. Wybierz bezpłatną infolinią> umieścić adres URL, aby zobaczyć domyślną stronę główną, a następnie kliknij przycisk Usuń

Edge step 3 image

Koko Ransomware Usunięcie z Google Chrome

1. Przejdź do Chrome Przycisk Menu> Narzędzia> Rozszerzenia

google-chrome step1

2. Wybierz Koko Ransomware i inne związane programu i kliknij na śmieci Bin

Koko Ransomware Usunięcie z Mozilla Firefox

Otwórz przeglądarkę Firefox Przycisk Menu> Wybierz Dodatki> Wybierz Koko Ransomware i inne związane programu kliknij przycisk Usuń, a.

Firefox step 1

Koko Ransomware Usunięcie z Internet Explorer

1. Otwórz Internet Explorer kliknij przycisk Narzędzia, a następnie Add-on narzędzi i rozszerzeń

IE-Reset-Tools-Manager-addons-1

2. Wybierz Koko Ransomware i inne szkodliwe programy związane> kliknij usuń przyciski

Usunąć Koko Ransomware Używając Windows Scanner oprogramowaniem

Koko Ransomware Jest to niebezpieczne infekcje, które mogą uszkodzić cały komputer poważnie. więc jest wysoce zalecane, aby użyć programu oprogramowanie skanera w systemie Windows, które usuwania zagrożeń takich jak Koko Ransomware w łatwy sposób bez wpływu na swój komputer. Jest to najprostszy sposób, aby pokonać z różnego rodzaju trudnościami, jakie napotyka ze względu na obecność w systemie. Chociaż powyższe instrukcja krok może również pomóc usunąć Koko Ransomware od komputera, ale to wymaga wiedzy technicznej. W tym przypadku program, oprogramowanie skanera w systemie Windows może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Program ten skaner jest dość prosty w obsłudze ze względu na jego przyjazny interfejs użytkownika, tak początkujący mogą również wykorzystywać go bardzo łatwo. Kiedy odwrócił się do tego oprogramowania usunie Koko Ransomware i związane z nim pliki z komputera za pomocą w kilka sekund. Program skaner nie tylko usunąć Koko Ransomware od komputera, ale także zwiększyć wydajność komputera i chroni komputer przed atakami w przyszłości. Został on nagrodzony kilkoma renomowanymi nagrodami. A zatem jest to pierwszy wybór do czynienia z wszelkiego rodzaju złośliwych działań wykonywanych przez złowrogą zagrożenia jak malware, spyware, wirusy itd.

Oferuje on doskonałą kompatybilność z wszystkich wersji systemu Windows i mogą być łatwo wykorzystane bez specjalistycznej wiedzy technicznej.

Efektywne funkcje Windows Scanner –

1. Program Skaner Okna zapewniają całkowite skanowanie komputera. To skanuje komputer i wykrywa Koko Ransomware oraz powiązane z nim pliki i usunąć je.

2. Program Skaner posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, które sprawiają, że nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

3. Program skaner jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows.

4. Program skaner systemu Windows zajmuje mniej zasobów systemowych. Tak więc, nie pozostawia żadnych negatywnych skutków na wydajność komputera i pracy z aplikacjami.

5. Jakość części za pomocą programu skanera jest to, że są automatycznie aktualizowane. Tak więc, nie trzeba pobierać i ponownie i ponownie zainstalować jego najnowszą wersję.

Użytkownik Przewodnik Do Usunąć Koko Ransomware Od Twój Zainfekowane PC

Krok 1: Na początku pobrać oprogramowanie z autoryzowanych stron internetowych, zainstalowanych, a następnie uruchomić i kliknij → “skanuj komputer teraz” opcja.

scanner-1

Krok 2: Po zakończeniu procesu skanowania została zakończona, a następnie kliknij opcję “→ Fix Selected”.

User Guide Step 1

Krok 3: “Spyware Help Desk”, funkcja pozwala zadać i uzyskać wszelkiego rodzaju systemu związanego z jej pomocy ekspertów technicznych związanych Koko Ransomware lub istniejące zagrożenia.

3-Spyware-HelpDesk

Krok 4: “System Guard” funkcja pomaga zapobiegać swój komputer przed atakami zbliżających się zagrożeń lub malware.

user guide step 4

Krok 5: “Network Sentry” Opcja pomocy w celu zapewnienia usługi, aby utrzymać sieć bezpieczna od złośliwych.

user guide step 5

Krok 6: W końcu “Scan Scheduler” obiekt jest używany, aby wykonać skanowanie komputera w zaplanowanym czasie.

user guide step 6

download

Zapobieganie Porady chronić komputer przed zainfekowaniem Koko Ransomware –

Ktoś mówi bardzo dobrze “Ostrożność jest lepsza niż leczyć”. utrzymując ten umysł, konieczne jest, aby zachować ostrożność podczas przeglądania Internetu i zainstalowanie dowolnego programu w systemie. Będąc uprzejmy można zmniejszyć możliwości ataku wirusa. Poniżej znajduje się kilka wskazówek zapobiegawczych, które należy wykonać w celu zapewnienia bezpieczeństwa komputera.

1. regularnie aktualizować system operacyjny i program antywirusowy.

2. Unikaj klikając na niechciane wyskakujące reklamy i złośliwych linków

3. Nie otwieraj załączników spamu bez świadomości

4. Zatrzymaj odwiedzenie niepewnych miejsc do oglądania wideo i filmów.

5. Włącz funkcję bezpiecznego przeglądania.