Jak odinstalować Litra Ransomware: odinstalować Litra Ransomware użyciu metoda krok po kroku usuwania złośliwego oprogramowania

Raport naukowców o Litra Ransomware

Litra Ransomware został zidentyfikowany jako nowo odkryte oprogramowanie ransomware, używane głównie na słynnej stronie społecznościowej o nazwie Twitter. Jest to nowe oprogramowanie ransomware, ale jego notoryczne działanie jest podobne do tradycyjnego. Automatycznie zasadza się na docelowej maszynie użytkownika za pomocą kilku zakaźnych ładunków, tworzy kilka podejrzanych kluczy rejestru systemu Windows, a następnie wykonuje kilka zaplanowanych działań. Blokuje całe dane przechowywane na zainfekowanej maszynie i dołącza rozszerzenie pliku .litra na końcu nazwy pliku. Następnie bombarduje ekran komputera użytkownika żądaniem okupu, który nakazuje ofierze zapłacić opłatę okupową w celu odszyfrowania wszystkich wartościowych plików. Zobacz, jak wygląda list okupowy Litra Ransomware:

Uwaga dotycząca okupu Litra Ransomware

Profil zagrożenia Litra Ransomware

 • Nazwa zagrożenia – Litra Ransomware
 • Kategoria – Ransomware
 • Odkryty przez – Siri
 • Poziom ryzyka – wysoki
 • Powiązane – YOUR_LAST_CHANCE ransomware , KICK Ransomware , Basilisque Locker ransomware itp.
 • Rozszerzenie pliku – .litra
 • Kwota okupu – 100-350 USD / EUR
 • Adres kontaktowy – omegax0protonmail.com
 • Odszyfrowywanie plików – możliwe, w celu pomyślnego usunięcia oprogramowania Litra Ransomware i deszyfrowania plików, skorzystaj z narzędzia Windows Scanner Tool.

Wiedzieć o wiadomości okupu Litra Ransomware

Podobnie jak w przypadku innych infekcji ransomware, Litra Ransomware został stworzony przez zespół cyber hakerów, aby szantażować użytkowników i zarabiać na nich pieniądze online. Po zablokowaniu plików, a także danych, wyświetla się wyskakujące okienko, które zawiera instrukcje dotyczące sposobu zapłaty opłaty za okup. W nocie okupowej poradzono ekspertom kontakt z przestępcami. Aby nawiązać kontakt z twórcami Litra Ransomware, ofiary często zachęcają ofiarę do utworzenia konta e-mail na stronie protonmail.com i napisania e-maila przez omegax0protonmail.com.

Hakerzy twierdzą również, że płacą okup, którego koszt może wahać się między 100-350 USD / EUR. Oprócz tego wspomniano również, że deszyfrowanie plików jest niemożliwe bez pomocy programistów Litra Ransomware. Pogardzając wszystkimi faktami, eksperci nigdy nie zalecali ofiarom wierzyć w cyberprzestępców i płacić okupu. Co do zasady, programiści ransomware nie wysyłają żadnego klucza odszyfrowywania plików ani narzędzia, nawet płacąc opłatę okupową. Dlatego eksperci zalecili ofiarom wykorzystanie kopii zapasowej danych do przywrócenia plików. Jeśli jednak chcesz zachować cenne dane i komputer przez dłuższy czas, musisz postępować zgodnie z poniższą instrukcją usuwania oprogramowania Litra Ransomware .

Potencjalne źródła infiltracji Litra Ransomware

 • Kampanie spamowe zawierają wątpliwe załączniki.
 • Nierzetelne lub niezaufane kanały pobierania.
 • Darmowy hosting plików.
 • Darmowe strony do pobrania lub strony do pobrania.
 • Sieć wymiany plików peer-to-peer.
 • Wątpliwe źródła lub inne programy do pobierania itd.

download

Pełne informacje techniczne o Litra Ransomware: Jak chronić swój komputer przed Litra Ransomware infiltracji

Litra Ransomware Nie jest nieznany wirus świata już po tyle swoich spraw w roamingu na całym świecie sieje spustoszenie i terroryzują niewinnych użytkowników komputerów PC. Jego rodzaje mogą być nowo tworzących ale to pochodzenie jest stary. Ale kiedy przychodzi do posiadacza urodzenia RansomWare, Wszystko robi to samo zadanie. Oni ukradkiem wchodzi do systemu i przeprowadzenie shenanigans. Litra Ransomware Szyfruje wszystko i wszystkich przechowywanych w systemie i żądają okupu. Najpierw wkrada się niepostrzeżenie, a następnie blokuje komputer i zamrożenie komputera, chyba że spełniają swoje niezdrowe wymagania i zapłacić jej okup. To paskudne pasożytem przeraża użytkowników komputerów za pomocą ataku denial-of-service, która jest bardzo stara metoda wiktymizacji. Urządzenie i sieci zasób będzie niedostępny. Po upływie tego drapieżnika wykonanej szyfrowania plików, to wyskakuje komunikat na ekranie zaatakowanego komputera.

Ransomware_Lexsi

Komunikat ukazuje jego nieślubne wymagania. Najnowszy trend jest płacenie okupu w Bitcoin. Ten korzystny sposób płatności są niemal nie do wykrycia i zabezpiecza anonimowość oskarżonego, który Cię ukierunkowane. To długa droga od stwierdzenia, że ​​osoba, która zaatakowała systemu mają złe programy i są one po wyłudzanie pieniędzy od ciebie i korzystać z plików w systemie jako zakładnika, aby uzyskać to, co chcą. Nie płacą okup. Jak można zaufać pieniądze z tych samych hakerów, którzy manipulować, to dlaczego nie mogą powtórzyć to jeszcze raz? Hakerzy nie mają szacunku dla swojej wasze sprawy bezpieczeństwa. Płacąc można otworzyć zatrzask do drzwi, aby pozwolić im przeszkadzać w życiu prywatnym i sprawi, że ofiarą kradzieży tożsamości. Litra Ransomware Używa chytrość i przebiegłość kopać swoją drogę do ciebie systemu, który jest niepożądaną korespondencją, Freeware, nierzetelne stron i serwisów internetowych, uszkodzone linki. Usuń Litra Ransomware moment jego identyfikację.

Proste kroki, aby usunąć ręcznie Litra Ransomware

Litra Ransomware Rzeczywiście jest zagrożeniem, które powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. Poniżej znajduje się kilka kroków ręcznych, które pomaga pozbyć Litra Ransomware

Metoda 1: Litra Ransomware Usunięcie z Panelu sterowania Windows 8

1. Wybierz Szukaj w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wpisz polecenie Panel sterowania.

Windows 8

2. Po wyświetleniu okna Panel sterowania, wybierz Odinstaluj Litra Ransomware w ramach programów i kliknij na nią.

Metoda 2: Litra Ransomware Usunięcie z panelu sterowania systemu Windows 7 / XP i Vista

1. Kliknij na przycisk Start z pomocą panelu zadań pulpitu

Windows XP

2. Gdy okna panelu sterowania pojawi wybierz opcję Odinstaluj program w sekcjach programu i kliknij na nim.

3. Kliknij zainstalowany w ramach programu oraz funkcji okna

Step 3

4. Wybierz Litra Ransomware i kliknij Uninstall

step 4

Dla systemu Windows 10

1. Kliknij przycisk Start Menu

Windows 10

2. Kliknij na systemie> Ustawienia

Windows 10 step 2

3. Kliknij przycisk Dodaj i funkcje w menu systemowym

Windows 10 step 3

4. Z listy wybierz Litra Ransomware i kliknij Odinstaluj Buttona

Windows 10 step 4

Litra Ransomware od rejestru systemu Windows

1. Kliknij przycisk Uruchom edytor rejestru z MS i wybierz Uruchom

Step 1

2. Wpisz polecenie regedit w oknach Run i kliknij OK

Step 2

3. Lista wpisów rejestru pojawi się i sprawdzić program pod HEKY_LOCAL_MACHINE.. Jeśli widzisz nieznanych plików, wpisz nazwę programu z rozszerzeniem w polu wyszukiwania. Jeśli znajdziesz jakieś Litra Ransomware plików wyjmij go natychmiast.

Step3

download

Litra Ransomware Usunięcie z Microsoft Edge

1. Kliknij przycisk More (…) -> Kliknij Ustawienia-> Gdy pasek adresu otwiera

MIcrosoft EDge 1

2. Wybierz określone PAGE- raz> opcje otwiera

EDge step 2

3. Wybierz bezpłatną infolinią> umieścić adres URL, aby zobaczyć domyślną stronę główną, a następnie kliknij przycisk Usuń

Edge step 3 image

Litra Ransomware Usunięcie z Google Chrome

1. Przejdź do Chrome Przycisk Menu> Narzędzia> Rozszerzenia

google-chrome step1

2. Wybierz Litra Ransomware i inne związane programu i kliknij na śmieci Bin

Litra Ransomware Usunięcie z Mozilla Firefox

Otwórz przeglądarkę Firefox Przycisk Menu> Wybierz Dodatki> Wybierz Litra Ransomware i inne związane programu kliknij przycisk Usuń, a.

Firefox step 1

Litra Ransomware Usunięcie z Internet Explorer

1. Otwórz Internet Explorer kliknij przycisk Narzędzia, a następnie Add-on narzędzi i rozszerzeń

IE-Reset-Tools-Manager-addons-1

2. Wybierz Litra Ransomware i inne szkodliwe programy związane> kliknij usuń przyciski

Usunąć Litra Ransomware Używając Windows Scanner oprogramowaniem

Litra Ransomware Jest to niebezpieczne infekcje, które mogą uszkodzić cały komputer poważnie. więc jest wysoce zalecane, aby użyć programu oprogramowanie skanera w systemie Windows, które usuwania zagrożeń takich jak Litra Ransomware w łatwy sposób bez wpływu na swój komputer. Jest to najprostszy sposób, aby pokonać z różnego rodzaju trudnościami, jakie napotyka ze względu na obecność w systemie. Chociaż powyższe instrukcja krok może również pomóc usunąć Litra Ransomware od komputera, ale to wymaga wiedzy technicznej. W tym przypadku program, oprogramowanie skanera w systemie Windows może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Program ten skaner jest dość prosty w obsłudze ze względu na jego przyjazny interfejs użytkownika, tak początkujący mogą również wykorzystywać go bardzo łatwo. Kiedy odwrócił się do tego oprogramowania usunie Litra Ransomware i związane z nim pliki z komputera za pomocą w kilka sekund. Program skaner nie tylko usunąć Litra Ransomware od komputera, ale także zwiększyć wydajność komputera i chroni komputer przed atakami w przyszłości. Został on nagrodzony kilkoma renomowanymi nagrodami. A zatem jest to pierwszy wybór do czynienia z wszelkiego rodzaju złośliwych działań wykonywanych przez złowrogą zagrożenia jak malware, spyware, wirusy itd.

Oferuje on doskonałą kompatybilność z wszystkich wersji systemu Windows i mogą być łatwo wykorzystane bez specjalistycznej wiedzy technicznej.

Efektywne funkcje Windows Scanner –

1. Program Skaner Okna zapewniają całkowite skanowanie komputera. To skanuje komputer i wykrywa Litra Ransomware oraz powiązane z nim pliki i usunąć je.

2. Program Skaner posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, które sprawiają, że nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

3. Program skaner jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows.

4. Program skaner systemu Windows zajmuje mniej zasobów systemowych. Tak więc, nie pozostawia żadnych negatywnych skutków na wydajność komputera i pracy z aplikacjami.

5. Jakość części za pomocą programu skanera jest to, że są automatycznie aktualizowane. Tak więc, nie trzeba pobierać i ponownie i ponownie zainstalować jego najnowszą wersję.

Użytkownik Przewodnik Do Usunąć Litra Ransomware Od Twój Zainfekowane PC

Krok 1: Na początku pobrać oprogramowanie z autoryzowanych stron internetowych, zainstalowanych, a następnie uruchomić i kliknij → “skanuj komputer teraz” opcja.

scanner-1

Krok 2: Po zakończeniu procesu skanowania została zakończona, a następnie kliknij opcję “→ Fix Selected”.

User Guide Step 1

Krok 3: “Spyware Help Desk”, funkcja pozwala zadać i uzyskać wszelkiego rodzaju systemu związanego z jej pomocy ekspertów technicznych związanych Litra Ransomware lub istniejące zagrożenia.

3-Spyware-HelpDesk

Krok 4: “System Guard” funkcja pomaga zapobiegać swój komputer przed atakami zbliżających się zagrożeń lub malware.

user guide step 4

Krok 5: “Network Sentry” Opcja pomocy w celu zapewnienia usługi, aby utrzymać sieć bezpieczna od złośliwych.

user guide step 5

Krok 6: W końcu “Scan Scheduler” obiekt jest używany, aby wykonać skanowanie komputera w zaplanowanym czasie.

user guide step 6

download

Zapobieganie Porady chronić komputer przed zainfekowaniem Litra Ransomware –

Ktoś mówi bardzo dobrze “Ostrożność jest lepsza niż leczyć”. utrzymując ten umysł, konieczne jest, aby zachować ostrożność podczas przeglądania Internetu i zainstalowanie dowolnego programu w systemie. Będąc uprzejmy można zmniejszyć możliwości ataku wirusa. Poniżej znajduje się kilka wskazówek zapobiegawczych, które należy wykonać w celu zapewnienia bezpieczeństwa komputera.

1. regularnie aktualizować system operacyjny i program antywirusowy.

2. Unikaj klikając na niechciane wyskakujące reklamy i złośliwych linków

3. Nie otwieraj załączników spamu bez świadomości

4. Zatrzymaj odwiedzenie niepewnych miejsc do oglądania wideo i filmów.

5. Włącz funkcję bezpiecznego przeglądania.