usunąć Tiny.z: Metoda krok po kroku, aby pozbyć się Tiny.z

Raport naukowców z Tiny.z

Tiny.z to termin używany przez hakerów do opisywania złośliwego złośliwego oprogramowania atakującego urządzenia z Androidem. Po dogłębnej analizie próbki tego ataku złośliwego oprogramowania ekspert ujawnił, że jest to szkodliwe oprogramowanie dla systemu Android. Twórcy tego złośliwego oprogramowania często oferowali 2000 USD jako miesięczną subskrypcję na kilku forach hakerskich. Pomimo swojej wysokiej ceny, jest to popularne i potężne narzędzie hakerskie używane przez grupę cyberprzestępców do atakowania szerokiej gamy użytkowników Androida.

Usuń Tiny.z

Jest głównie zaprojektowany i stworzony przez niesławną rosyjską grupę hakerską znaną jako Cron. Początkowo działał w Rosji, ale w 2016 r. Programiści postanowili rozszerzyć go na inne kraje. To złośliwe oprogramowanie jest znane głównie z atakowania wszystkich banków na całym świecie i prowadzenia niebezpiecznych działań w kilku krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Francji, Niemczech, Australii i kilku innych krajach.

Notorious Capabilities of Tiny.z

  • Poszukuje aplikacji bankowych obecnych na twoim urządzeniu.
  • Wstaw fałszywą nakładkę do aplikacji bankowej.
  • Zbiera użytkowników wszystkie dane osobiste, a także dane bankowe i przekazuje je napastnikowi.
  • Ulewa ogólną szybkość wydajności systemu operacyjnego Android, pochłaniając zbyt dużo zasobów.
  • Wstawia kilka złośliwych programów lub infekcji po otwarciu backdoora itp.

Sztuczki w celu ochrony komputera przed Tiny.z

Tiny.z należy do najgorszych szkodliwych programów bankowych, które nie tylko mogą zepsuć twoje wrażenia z użytkowania urządzenia, ale także narażają twoją prywatność na wysokie ryzyko. Istnieje wiele środków ochronnych, dzięki którym możesz chronić swoje urządzenie z Androidem przed Tiny.z, ale zanim dowiesz się o środkach ostrożności, musisz wiedzieć o jego kanałach dystrybucji.

Twórcy Tiny.z często wysyłają jego ładunek za pośrednictwem wiadomości phishingowych i wątpliwej wiadomości tekstowej. Poza tym programiści używają fałszywych kopii najpopularniejszej aplikacji na Androida, a także oprogramowania, aby nakłonić początkujących użytkowników do pobrania i zainstalowania Tiny.z na swoich komputerach. Ponadto może zagrozić Twojemu urządzeniu z Androidem poprzez metodę sprzedaży pakietowej, pirackie oprogramowanie, zhakowaną stronę internetową, zanieczyszczone urządzenie, sieć udostępniania plików P2P, niebezpieczną domenę itp.

Istnieje wiele kanałów dystrybucji używanych przez Tiny.z, ale możesz zapobiec jego atakowi, wybierając niektóre sztuczki ochronne, w tym:

  1. Zwróć zbyt dużą uwagę podczas instalowania dowolnej aplikacji na urządzeniu z Androidem.
  2. Nigdy nie wierz, że aplikacja lub wiadomość dotarły z niezaufanych lub niezweryfikowanych źródeł.
  3. Unikaj odwiedzania stron trzecich, zhakowanych lub hazardowych.
  4. Dbaj o aktualność wszystkich aplikacji i oprogramowania.
  5. Zawsze używaj opcji instalacji zaawansowanej / niestandardowej i wielu innych.

download

Techniczny Opis i szkodliwe oddziaływania od Tiny.z

Tiny.z Jest identyfikowana jako jeden z najstraszniejszych złośliwego oprogramowania, który został sklasyfikowany wirusa Trojan. Kiedy ten paskudny zagrożenie zostanie zainstalowany na komputerze, to będzie to z pewnością utrzymuje generując różne pliki i foldery w celu okupu wykonuje swoje szkodliwe działania w celu zaszkodzić komputera poważnie. Podobnie jak inne wirusa Trojan to zagrożenie Tiny.z jest również zaprogramowany do wykorzystywania prywatność systemu i udzielić zdalnego dostępu do zdalnych zainfekowanym komputerze, hakerów i cyberprzestępców osobom trzecim. Jej obecność wewnątrz komputera nie tylko spowodować, aby zwinąć bezpieczeństwo systemu poprzez uszkodzenie plików rejestru i niszcząc ważne właściwości systemu Windows, ale także zagrożenie to może z łatwością wykraść wszystkie ważne cenne informacje, a nawet przeglądający szczegóły mogą również łatwo zagrożona przez tego szkodliwego trojana.

trojan infected

Kiedy i jak wejdzie na komputerze?

Istnieje wiele możliwych sposobów służą do przenika takiego błędnego zagrożenie na komputerze docelowym, pewne wspólne metody są: –

1. Pochodzi z darmowych spożywczych i dołączonym bezpłatnym instalacji

2. Zwykle osadzone z załącznikami spamu i zainfekowanych linków

3. Inne PUP i złośliwe oprogramowanie wykorzystywane są również do spadku tego Tiny.z

4. Peer to peer, odwiedzając skażonych terenów i usuwanie zainfekowanych mediów są również odpowiedzialne za ten dystrybucji złośliwego oprogramowania.

Wiedzieć szkodliwych oddziaływań i poważne konsekwencje Tiny.z

1. Jej obecność może osiągnąć systemu, jak również tożsamość ofiary z grupy wysokiego ryzyka ze sprzedaży lub udostępniania danych zgromadzonych w czarnym rynku.

2. To może z łatwością korzystać z zasobów systemowych i śledzić ofierze każdego pojedynczego działania zdalnie

3. To może stworzyć furtkę, aby umożliwić instalację podobnych zagrożeń i innych rogueware

W związku z tym bardzo ważne jest, aby usunąć Tiny.z szybko z komputerem.

Proste kroki, aby usunąć ręcznie Tiny.z

Tiny.z Rzeczywiście jest zagrożeniem, które powinny zostać usunięte z komputera jak najszybciej. Poniżej znajduje się kilka kroków ręcznych, które pomaga pozbyć Tiny.z

Metoda 1: Tiny.z Usunięcie z Panelu sterowania Windows 8

1. Wybierz Szukaj w prawym górnym rogu ekranu, a następnie wpisz polecenie Panel sterowania.

Windows 8

2. Po wyświetleniu okna Panel sterowania, wybierz Odinstaluj Tiny.z w ramach programów i kliknij na nią.

Metoda 2: Tiny.z Usunięcie z panelu sterowania systemu Windows 7 / XP i Vista

1. Kliknij na przycisk Start z pomocą panelu zadań pulpitu

Windows XP

2. Gdy okna panelu sterowania pojawi wybierz opcję Odinstaluj program w sekcjach programu i kliknij na nim.

3. Kliknij zainstalowany w ramach programu oraz funkcji okna

Step 3

4. Wybierz Tiny.z i kliknij Uninstall

step 4

Dla systemu Windows 10

1. Kliknij przycisk Start Menu

Windows 10

2. Kliknij na systemie> Ustawienia

Windows 10 step 2

3. Kliknij przycisk Dodaj i funkcje w menu systemowym

Windows 10 step 3

4. Z listy wybierz Tiny.z i kliknij Odinstaluj Buttona

Windows 10 step 4

Tiny.z od rejestru systemu Windows

1. Kliknij przycisk Uruchom edytor rejestru z MS i wybierz Uruchom

Step 1

2. Wpisz polecenie regedit w oknach Run i kliknij OK

Step 2

3. Lista wpisów rejestru pojawi się i sprawdzić program pod HEKY_LOCAL_MACHINE.. Jeśli widzisz nieznanych plików, wpisz nazwę programu z rozszerzeniem w polu wyszukiwania. Jeśli znajdziesz jakieś Tiny.z plików wyjmij go natychmiast.

Step3

download

Tiny.z Usunięcie z Microsoft Edge

1. Kliknij przycisk More (…) -> Kliknij Ustawienia-> Gdy pasek adresu otwiera

MIcrosoft EDge 1

2. Wybierz określone PAGE- raz> opcje otwiera

EDge step 2

3. Wybierz bezpłatną infolinią> umieścić adres URL, aby zobaczyć domyślną stronę główną, a następnie kliknij przycisk Usuń

Edge step 3 image

Tiny.z Usunięcie z Google Chrome

1. Przejdź do Chrome Przycisk Menu> Narzędzia> Rozszerzenia

google-chrome step1

2. Wybierz Tiny.z i inne związane programu i kliknij na śmieci Bin

Tiny.z Usunięcie z Mozilla Firefox

Otwórz przeglądarkę Firefox Przycisk Menu> Wybierz Dodatki> Wybierz Tiny.z i inne związane programu kliknij przycisk Usuń, a.

Firefox step 1

Tiny.z Usunięcie z Internet Explorer

1. Otwórz Internet Explorer kliknij przycisk Narzędzia, a następnie Add-on narzędzi i rozszerzeń

IE-Reset-Tools-Manager-addons-1

2. Wybierz Tiny.z i inne szkodliwe programy związane> kliknij usuń przyciski

Usunąć Tiny.z Używając Windows Scanner oprogramowaniem

Tiny.z Jest to niebezpieczne infekcje, które mogą uszkodzić cały komputer poważnie. więc jest wysoce zalecane, aby użyć programu oprogramowanie skanera w systemie Windows, które usuwania zagrożeń takich jak Tiny.z w łatwy sposób bez wpływu na swój komputer. Jest to najprostszy sposób, aby pokonać z różnego rodzaju trudnościami, jakie napotyka ze względu na obecność w systemie. Chociaż powyższe instrukcja krok może również pomóc usunąć Tiny.z od komputera, ale to wymaga wiedzy technicznej. W tym przypadku program, oprogramowanie skanera w systemie Windows może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Program ten skaner jest dość prosty w obsłudze ze względu na jego przyjazny interfejs użytkownika, tak początkujący mogą również wykorzystywać go bardzo łatwo. Kiedy odwrócił się do tego oprogramowania usunie Tiny.z i związane z nim pliki z komputera za pomocą w kilka sekund. Program skaner nie tylko usunąć Tiny.z od komputera, ale także zwiększyć wydajność komputera i chroni komputer przed atakami w przyszłości. Został on nagrodzony kilkoma renomowanymi nagrodami. A zatem jest to pierwszy wybór do czynienia z wszelkiego rodzaju złośliwych działań wykonywanych przez złowrogą zagrożenia jak malware, spyware, wirusy itd.

Oferuje on doskonałą kompatybilność z wszystkich wersji systemu Windows i mogą być łatwo wykorzystane bez specjalistycznej wiedzy technicznej.

Efektywne funkcje Windows Scanner –

1. Program Skaner Okna zapewniają całkowite skanowanie komputera. To skanuje komputer i wykrywa Tiny.z oraz powiązane z nim pliki i usunąć je.

2. Program Skaner posiada przyjazny dla użytkownika interfejs, które sprawiają, że nadaje się dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

3. Program skaner jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami systemu Windows.

4. Program skaner systemu Windows zajmuje mniej zasobów systemowych. Tak więc, nie pozostawia żadnych negatywnych skutków na wydajność komputera i pracy z aplikacjami.

5. Jakość części za pomocą programu skanera jest to, że są automatycznie aktualizowane. Tak więc, nie trzeba pobierać i ponownie i ponownie zainstalować jego najnowszą wersję.

Użytkownik Przewodnik Do Usunąć Tiny.z Od Twój Zainfekowane PC

Krok 1: Na początku pobrać oprogramowanie z autoryzowanych stron internetowych, zainstalowanych, a następnie uruchomić i kliknij → “skanuj komputer teraz” opcja.

scanner-1

Krok 2: Po zakończeniu procesu skanowania została zakończona, a następnie kliknij opcję “→ Fix Selected”.

User Guide Step 1

Krok 3: “Spyware Help Desk”, funkcja pozwala zadać i uzyskać wszelkiego rodzaju systemu związanego z jej pomocy ekspertów technicznych związanych Tiny.z lub istniejące zagrożenia.

3-Spyware-HelpDesk

Krok 4: “System Guard” funkcja pomaga zapobiegać swój komputer przed atakami zbliżających się zagrożeń lub malware.

user guide step 4

Krok 5: “Network Sentry” Opcja pomocy w celu zapewnienia usługi, aby utrzymać sieć bezpieczna od złośliwych.

user guide step 5

Krok 6: W końcu “Scan Scheduler” obiekt jest używany, aby wykonać skanowanie komputera w zaplanowanym czasie.

user guide step 6

download

Zapobieganie Porady chronić komputer przed zainfekowaniem Tiny.z –

Ktoś mówi bardzo dobrze “Ostrożność jest lepsza niż leczyć”. utrzymując ten umysł, konieczne jest, aby zachować ostrożność podczas przeglądania Internetu i zainstalowanie dowolnego programu w systemie. Będąc uprzejmy można zmniejszyć możliwości ataku wirusa. Poniżej znajduje się kilka wskazówek zapobiegawczych, które należy wykonać w celu zapewnienia bezpieczeństwa komputera.

1. regularnie aktualizować system operacyjny i program antywirusowy.

2. Unikaj klikając na niechciane wyskakujące reklamy i złośliwych linków

3. Nie otwieraj załączników spamu bez świadomości

4. Zatrzymaj odwiedzenie niepewnych miejsc do oglądania wideo i filmów.

5. Włącz funkcję bezpiecznego przeglądania.